Charley's Oorlog - Deel 9 - De dood van bovenaf -hardcover - 2024 - Nieuw!

Artikelnummer: 9789083358628
Artikel 548 van 3060
€ 20,95 (inclusief btw)
Overzicht

Charley's Oorlog

Deel 9: De dood van bovenaf

COMPLEET VERHAAL MET DOSSIER, DEEL 9 VAN TIENDELIGE REEKS

 

Hardcover 

In het voorlaatste album van de reeks doemen gigantische Duitse bommenwerpers op boven Londen en dreigt Charley samen met het Britse leger het onderspit te delven tijdens de Kaiserschlacht, het grote Duitse lenteoffensief van 1918. Naast vijfendertig afleveringen bevat deze bundeling zoals gebruikelijk uitgebreide dossiers, ditmaal over shell-shock en het persoonlijke commentaar van scenarist Pat Mills.

In dit deel krijgt Charley als sluipschutter aan het front bij Ieper een opmerkelijke vijand tegenover zich: korporaal Adolf Hitler. Naast 30 episodes bevat deze bundeling een geïllustreerd artikel over de feiten achter Hitlers tijd aan het front van WOI en het persoonlijke commentaar van schrijver Mills. 

Charley’s Oorlog is een nauwkeurig gedocumenteerde reeks die wordt beschouwd als ‘the greatest British war comic strip ever created’. Scherp geobserveerd en verteld door Pat Mills, minutieus in beeld gebracht door Joe Colquhoun.

1e druk

Nieuwstaat

Uitgeverij: HUM!

Tekenaar / scenarist:  Joe Colquhoun / Pat Mills

Jaar van Uitgifte: 2024

120 pagina's

Genre: Oorlog / Geschiedenis

NIEUW 

 

ISBN: 9789083358628

 

Trefwoorden zoekfunctie

Zoek op: titel, hardcover,softcover, nieuw, tweedehands, ISBNnummer enz.

Onze webwinkel is 24/7 beschikbaar voor bestellingen

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Het beursseizoen 2025 start dit voorjaar met de beurs in Deventer in de prachtige "Lebuinuskerk."  op zaterdag 5 april 2025 en een week later zullen wij aanwezig zijn tijdens de Fandag Suske en Wiske op zondag 13 april in Oudenbosch. Markeer deze data nu alvast in uw agenda .

Tip: combineer uw beursbezoek in Deventer met een bezoek aan deze leuke en gezellige stad aan het water! 

Wij zijn eveneens gedurende het jaar aanwezig op de diverse bekende stripverzamelbeurzen.  o.a. Deventer, Gouda, Helmond en Breda.

BEURS IMPRESSIE

beursimpressie 2

CURIOSA

Tevens leuke curiosa in ons assortiment:

beeldjes, funko's, puzzels, kussens, glazen, mokken en nog veel meer!

kussen

Ben je hip dan lees je een strip

Gratis verzending vanaf:   € 99,99 (NL) / € 125,--(BE)

Vóórintekening Frank Cappa integraal!

Frank Cappa Integraal  

Hardcover in mooie luxe verzamelcassette

Verschijnt najaar 2025

 Reserveer en betaal uw exemplaar vóór 30 april 2025;

u betaalt geen € 120,--, maar slechts: € 99,95 🥳

voor meer info. en reserveren:

https://www.stripbteaser.nl/a-96991761/pre-orders/pre-order-frank-cappa-integraal-hardcover-met-luxe-cassette-2025-nieuw/

SIGNEERSESSIES

Wij organiseren regelmatig signeersessies met bekende en minder bekende tekenaars. 

Onder andere de volgende illustratoren vereerden onze Stripspeciaalzaak reeds eerder met hun bezoek: John Heijink, Aimée de Jongh, Peter Nuyten, Gerard Leever, Marlon Theunissen, Apri Kusbiantoro, Bart Proost, Stephan Louwes en Johan Vandevelde

Houd onze website dan ook goed in de gaten, of nog beter schrijf u in voor onze maandelijkse nieuwbrief. Zodoende blijft u altijd op de hoogte!

Winkelimpressie

© 2019 - 2025 StripBteaser | sitemap | rss